Strona nauczycielwf.pl powraca!

Po wielu wzlotach i upadkach, po godzinach nauki i przełamywania własnych słabości, nareszcie się udało! NWF w nowej odsłonie może się pokazać!

Nie ukrywam, że po raz pierwszy tworzyłam samodzielnie stronę internetową. Uczyłam się o motywach, wtyczkach, poznawałam fachowe słownictwo, procedury, schematy. Jestem ogromnie dumna, że mi się udało. Nauczycielwf.pl jest widoczny i będzie się dalej rozwijał, a przynajmniej taką mam nadzieję. Prawdopodobnie proces tworzenia jeszcze by trwał, gdyby nie pewien utalentowany informatycznie szesnastolatek, który w kryzysowych sytuacjach wspierał mnie naprawiając nawet największe błędy (bardzo Ci za to wsparcie dziękuję synku :*).

Strona nie jest oczywiście doskonała, ale jak na początkowe umiejętności nauczyciela wychowania fizycznego, to chyba może być. Ja jestem dumna z końcowego wyniku, mimo że witryna nauczycielwf.pl ma oczywiście jeszcze wiele niedociągnięć. Będę je na bieżąco poprawiała. Brakuje też jeszcze wielu treści, ale stopniowo je uzupełnię. Doba ma niestety tylko 24 godziny, więc trzeba było podjąć decyzję, co najpierw, a co w drugiej kolejności pojawi się na stronie. Nie ukrywam, że w kwestii „wyłapywania” błędów liczę na Was i Wasze wsparcie. Chętnie usłyszę Wasze uwagi i spostrzeżenia. Zapraszam do odwiedzin i testowania oraz wysyłania swoich wniosków na adres kontakt@nauczycielwf.pl lub jeśli ktoś woli, bezpośrednio do mnie.

Małgorzata Zalewska – Nauczyciel wychowania fizycznego