Odstąpienie od umowy

 1. W przypadku treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, po zatwierdzeniu zamówienia nie ma możliwości odstąpienia od umowy.
 2. W przypadku innych produktów mogą Państwo odstąpić od umowy zawartej ze sklepem www.nauczycielwf.pl w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
 3. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy (w Państwa przypadku od dnia odbioru towaru).
 4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą tradycyjną lub emailem). Adres do wysyłki oświadczeń to: Małgorzata Zalewska Nauczyciel wychowania fizycznego, ul. Kościelna Droga 107C, 05-092 Łomianki Dolne, NIP: 118-151-21-34, REGON: 521231710, telefon: +48 501-668-158, e-mail: kontakt@nauczycielwf.pl.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, za wyjątkiem kosztów dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  Proszę odesłać rzecz/towar/produkt na adres:Małgorzata Zalewska Nauczyciel wychowania fizycznego, ul. Kościelna Droga 107C, 05-092 Łomianki Dolne, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Reklamacje

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
 2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: przesłanie nowego produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:kontakt@nauczycielwf.pl lub telefonicznie:+48 501668158. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.